Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Przeloty z Katowic do Mediolanu od 99,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air

Przylot do:
Mediolan, Włochy

Lotnisko przylotu:
Mediolan Mergamo Int. Apt (BGY)

Z katowickiego lotniska Katowice-Pyrzowice polecamy bezpośrednie loty do Mediolanu (BGY). Port lotniczy Mediolan-Bergamo znajduje się około 45 km na północny-wschód od Mediolanu i 5 km od Bergamo. Tanie linie Wizzair oferują tanie loty z Katowic do Mediolanu. Tanie loty z Katowic-Pyrzowic w okresie letnim 2017 odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorek, czwartek oraz sobotę o godz 14:45, lądowanie w Mediolanie o godz 16:30. Loty relacji odwrotnej z Mediolanu-Bergamo także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 17:00, planowane lądowanie w Katowicach o godz 18:40. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 startują dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Katowic o godz 10:40, lądowanie w Mediolanie o godz 12:30. Powrotne loty z Mediolanu do Katowic także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 13:00-14:45. Rezerwuj swój tani lot na trasie Katowice(KTW) – Mediolan(BGY).

Zobacz najlepsze loty do Mediolanu
Wylot
Czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka
2017-10-14 22:50 Katowice (KTW)
2017-10-15 12:05 Milano (BGY)
1
FR 8267
2017-10-14 22:50 Katowice (KTW)
2017-10-15 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 4192
2017-10-15 09:05 Londyn (STN)
2017-10-15 12:05 Milano (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 1132
W6
2017-10-21 18:00 Milano (BGY)
2017-10-21 20:40 Katowice (KTW)
Lot z Katowic do Mediolanu
Cena: 190 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1131
W6
2017-10-14 15:45 Katowice (KTW)
2017-10-14 17:30 Milano (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1132
W6
2017-10-21 18:00 Milano (BGY)
2017-10-21 20:40 Katowice (KTW)
Lot z Katowic do Mediolanu
Cena: 193 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-10-14 22:50 Katowice (KTW)
2017-10-15 12:40 Milano (MXP)
1
FR 8267
2017-10-14 22:50 Katowice (KTW)
2017-10-15 00:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 8729
2017-10-15 09:45 Londyn (STN)
2017-10-15 12:40 Milano (MXP)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 1132
W6
2017-10-21 18:00 Milano (MXP)
2017-10-21 20:40 Katowice (KTW)
Lot z Katowic do Mediolanu
Cena: 246 PLN
Loty do Mediolanu
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Mediolan Lotyod 2017-09-04 do 2018-03-2899.00
Gdańsk - Mediolan Lotyod 2017-09-01 do 2018-03-2999.00
Kraków - Mediolan Lotyod 2017-09-04 do 2018-03-2599.00
Warszawa - Mediolan Lotyod 2017-09-01 do 2018-04-0179.00
Poznań - Mediolan Lotyod 2017-09-01 do 2018-03-2499.00
Katowice Mediolan - Partner: Bilety Lotnicze Mediolan dostarcza serwis Infoloty.pl